Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most ez így mennyire volt...

Most ez így mennyire volt korrekt?

Figyelt kérdés

Van egy kis bérlet tartóm amibe felgyültek a bérletek, aztán összekevertem őket és rosszat tettem vissza. Érvénytelen bérlet volt nálam mikor felszálltam, amit észre is vett a sofőr (első ajtós). Én meg teljesen ártatlanul nem is jutott eszembe hogy mi történhetett, mert biztos voltam benne hogy vettem erre a hónapra bérletet. Elkezdett velem gyönyörű hangnemben beszélni erre a válaszom az volt, hogy akkor büntessen meg és akkor majd bemutatom utólag. Aztán mondta hogy ne mondjam meg neki hogy mit csináljon. Mondta hogy az utazásom nem érvényes. Puffogott még pár sort majd elindult. Aztán elkezdtem keresgélni a táskámba hátha, de nyilván csak egy jegyet találtam a bérletet nem, mert azt pakolásztam és utólag így rá jöttem hogy hol lehet. Szóval volt nálam egy sima jegy amit megtaláltam és azonnal lyukasztani szerettem volna, és előre is mentem hogy lássa, látta is, de a lyukasztó nem csinált semmit. Akkor hátra mentem a hátsóhoz (2 volt csak) az se csinált semmit, pedig fél percig minimum próbálkoztam mind a kettőnél. Aztán a végállomásnál (nem akartam zavarni előbb) gondoltam emberségesen oda megyek elnézést kérek a tiszteletlenségért (hogy mondtam büntessen meg, bár azt azért mondtam mert tudtam hogy van ilyen hogy utólag be lehet mutatni és akkor ő is megkönnyebbülne) és mondtam hogy itt egy nem használt jegy, hogy érvényesítsem az utazást. Mondja hogy ezt akkor kell amikor felszállok.

Hát de egyből ki akartam lyukasztani és még látta is! Most csak én látom azt hogy neki semmi nem volt jó vagy tényleg én voltam itt a nem korrekt?

Még csak nem is az volt, hogy oké bérletet eltűntettem és hibás vagyok miatta és itta történet vége, hanem hogy van akkor normális jegyem de mint aki be van sértődve úgy állt hozzá. Miért?! Nem link alak modján viselkedtem egyáltalán mint aki nem működne közre. Vélemény?



2023. febr. 28. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Korrekt voltam
Nem voltam korrekt
A busz sofőr reagálta túl
A kötelesség, kötelesség - le kellett volna szállnom
7 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Irigylem a problémáidat.
2023. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 D. Brasco ***** válasza:
57%
Probléma hegyek....
2023. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
fúha
2023. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Amikor az érvénytelen bérletes ellenére elindult a buszos, abban a pillanatban kellett volna elengedned ezt a dolgot.
2023. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Hallod, vezess inkább naplót. :D

Megbüntettek? Nem. Volt jegyed, amit egy ellenőrnek mutogathattál volna? Igen. Volt értelme leszálláskor a sofőrhöz szólni? Nagyon nem. Probléma? Nincs.

2023. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Az újabb nem működött a lyukasztó kérdés...

Ha bunkó vagy, veled is azok lesznek, ennyi. Örülj neki, hogy nem volt kedve lemenni a szintedre, megúsztad az utólagos bemutatást

2023. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Zzzzz Zzzzzz
2023. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6, Miért voltam bunkó?
2023. márc. 1. 09:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a sofőröket, hogy a vezetésen kívül ilyen idióta utasokkal is küszködniük kell.
2023. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9, Miért te olyan tökéletes vagy hogy mindig minden nálad van és sose hagysz el semmit? Na majd mikor veled is megtörténik akkor majd jusson eszedbe hogy miért is kell idiótázni a másikat.
2023. márc. 1. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!