Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi állhat a hátterében annak,...

Mi állhat a hátterében annak, hogy a Wizzair törölte minden Budapest-Edinburgh közötti járatát Március 26. és Április 25. között?

Figyelt kérdés

A vonal heti két repülési nappal egyébként is eléggé forgalmas, a kint élő magyarok és a turistáskodó skótok mellett nem kevés román és szlovák is utazik rajta. Ráadásul pont a húsvéti időszakban! Én nem vagyok érintett, május elején utaznék, ami továbbra is elérhető, de most elkezdtem aggódni, hogy letörlik azt is.


Szerintetek érdemes ezen szorongani? Valamint tudja valaki a törlések okát? (Mert az hogy egy-egy járatot törölnek, előfordul, de hogy egy komplett hónapot, ilyen a covid óta nem volt...)



2023. márc. 10. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Talán máshová kell a gép.

Brüsszelbe március végétől minden nap van járat, addig csak öt nap, az a két nap meg pont az edinburgh-i járatok napja.

2023. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Lehet meghibásodott a gép és előreláthatólag ennyi időbe telik megjavítani (ugye itt komoly vizsgálatok is kellenek a javítás után mielőtt repülhet), vagy keríteni tartalék gépet. Szóval lehetséges, ha nem végeznek időben, akkor későbbi járatokat is törölnek majd.
2023. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!