Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszsofőrök hogy tudnak ilyen...

Buszsofőrök hogy tudnak ilyen szűk pályaudvarokon manőverezni?

Figyelt kérdés
Pl. a Debreceni pályaudvaron nem tudom hogy van meg az összhang egymás között.

2023. márc. 22. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolguk.
2023. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valahol ők is elkezdték, nem tudom egy tanuló hogy nem okoz felfordulást ott, kint már oké, de aki volt már buszpályaudvaron, látja milyen a legtöbb, nincs elég hely ennyi és ilyen méretű busznak.
2023. márc. 22. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlat.

Látnád miket kell csinálni traktorosoknak, kamionosoknak. Szóló busz semmi ahhoz képest.

2023. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tanulták, ezt csinálják napi 8 órában.
2023. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan egy személykocsival sem az az első, hogy beküldenek egy nagy forgalmú útra, a buszvezetők is tanpályán szereznek rutint. No meg eleve kell lennie már ilyen testes járműre jogosítványa, vezetési gyakorlata, ha jól tudom. Bár amennyire hiány van belőlük, azon sem csodálkoznék, ha a hintalovon szerzett gyakorlatot is elfogadnák.
2023. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: Idéntől már a B kategória is elég a buszos jogsihoz előzménynek.
2023. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként nagyon helyesen, semmi értelme nem volt a teherautós jogosítvány előírásának a buszoshoz, teljesen más a kettő vezetése. Aki kifejezetten buszsofőr akart lenni, az egyébként sem szerzett a kötelezőn kívül különösebb gyakorlatot teherautóval, hanem ment egyből a buszos képzésre. Csak pénzlehúzásra volt jó, hogy aki buszsofőr akar lenni (akár alulfizetett buszsofőr a Volánbusznál), arról még legomboljanak nem kis pénzt a teherautós jogsiért.
2023. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Huhú, láttad volna, mit adtak elő tegnap az Örsön a zuglói oldalon… még mindig nem tudom, hogyan nem akadt össze az a 3 jármű , de néha igen ritka balfåszok tudnak lenni a hivatásosok is.
2023. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te hogyan közlekedsz a lakásban amikor ki kell menned éjjel wc-re?

Na a sofőr is pont úgy vakon végig tud menni az útvonalain. Tudja az össze buckát, kiálló szegélykövet amire felakadhat, stb.

A fiatalok kicsit izzadnak, de hamar belejönnek. Aki nem, az meg hamar kihullik.

A viszonítási pontosak kell megkeresni és megtanulni. Melyik oszlopnál kezdek el fordulni, akkor épp elmegy a hátulja a másik oszlop mellett. Ilyenekre gondolok.

2023. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem háborognak amúgy miatta? Szerintem nem normális hogy ilyen állomások vannak. A mi városunkban pl. a vasúti placcon állnak sokszor, meg az egyik út felét alapból kisajátították parkolónak.
2023. márc. 22. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!