Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Semmelweis klinikáktól metróva...

Semmelweis klinikáktól metróval el lehet most menni a Nyugati pályaudvarig? Elvileg felújítások vannak és nem jár hétvégén a szokott módon a metró

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most igen.

Hétvégén nem, csak pótlóbusszal.

2023. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hétvége lenne a szempont,szombat és vasárnap. Pótlóbusz jobb megoldás lenne mint a villamos? Nincs tapasztalatom tömegközlekedésben csak vonattal utaztam szinte eddig
2023. márc. 24. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis a 4-6-os is jó, csak akkor el kell sétálnod a körútig.
2023. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,pont ezt nézegettem,nekem annyiból szimpatikusabb a metró,hogy ott elvileg tudok venni jegyet és onnan tudok is menni tovább,a 4-6-os villamosnál ahol én felszállnék ott nem tudok venni jegyet ha jól tudom,Mester utca / Ferenc körúton kellene felszállnom.

Vendel utcából mennék azt nem írtam.

2023. márc. 24. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Corvin-negyednél vannak automaták. De egyes dohányboltokban is lehet venni vonaljegyet.

[link]


De nem tudom minek kombinálni, azért van a metrópótló, hogy azzal menjél a metró helyett.

2023. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdező vagyok, hanem egy falusi paraszt.. a potló buszokon bemondják vagy kiírják, hogy a picsbe vagyok éppen vagy melyik megálló következik?
2023. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*hogy=hol
2023. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pótlóbuszokon kiírják és be is mondják a megállókat.
2023. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!