Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidéki vasútállomáson lehet...

Vidéki vasútállomáson lehet vásárolni BKV jegyet?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Trafikokban előbb.
2023. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de csak napijegyeket és bérleteket.

[link]

2023. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
50%
Nem.
2023. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szegeden az ottani pénztárban lehetett BKV jegyeket is kapni, amíg be nem zárták és automata nem lett helyette, ami 10 alkalomból 8x üzemen kívül van. Szerencsére még időben be tudtam raktározni belőle a 305 Ft-os gyűjtőjeggyel, mert azóta irreálisan megemelték a jegyárat is, meg le is akarják szerelni az automatát. Ha elfogy a betárazott jegy nem megyek többé Szegedre - ez a MÁV-nak is kiesés lesz. Azért mindennek van határa! Negyed órát kell várni hétvégén a villamosra, nincs összehangolva az IC-vel (az orrod előtt megy el a villamos, visszafelé meg mire leszállsz már hiába rohansz az állomásra), szóval a pestinél rosszabb szolgáltatást adnak jóval drágábban.
2023. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Még B.pesten sem. Próbáltam, ki is akadtam.
2023. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!