Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudom megkeresni, hogy a...

Hol tudom megkeresni, hogy a Népligetből hétköznap hajnali 5 óra környékén hova indulnak buszok? Belföld és külföld is érdekelne..

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Volánbuszét itt:

volanbusz.hu -> Menetrendek -> Megállóhelyi menetrendek.

Egyéb társaságokét a saját oldalakun érdemes keresni.

2023. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menetrendek.hu


Pécs

Dunaharaszti

Kiskunhalas

Alsónémedi

2023. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És külföldre a flixbus stb. 5 óra környékén merre indulnak Népligetből, valaki nem tudja?
2023. ápr. 24. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire mész azzal, hogy csak 5 óra szűk környezetében 19 belföldi járat indul, és hogy egy-egy járat több, akár 14 településen is megáll, mire a célállomásra ér?


4:50

→Dunaharaszti, HÉV-állomás (M5-M51-es autópályán)


5:00

→Adony, városháza →Bonyhád, autóbusz-állomás →Dunaföldvár, autóbusz-állomás →Ercsi, Dózsa György út →Paks, autóbusz-állomás →Pécs, autóbusz-állomás →Százhalombatta, Vasútállomás →Szekszárd, autóbusz-állomás (Dunaúváros-Dunaföldvár-Pakson át) →Tolna, bejárati út


5:05

→Apaj, Kunszentmiklósi útelágazás (M5-M51-es autópályán) →Kiskőrös, városháza →Kiskunhalas, autóbusz-állomás →Kiskunlacháza, Katona József utca (M5-M51-es autópályán) →Kunszentmiklós, Kálvin tér (M5-M51-es autópályán) →Soltvadkert, autóbusz-váróterem →Szabadszállás, autóbusz-váróterem →Dunaharaszti, HÉV-állomás


5:10

→Dunaharaszti, HÉV-állomás (M5-M51-es autópályán)

2023. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Keresek valakiket akiknek 5óra környékén indult a buszuk nagyobb valószínűséggel külföldre..de sajnos nem láttam merre.. így lehet érthetőbb a kérdésem.
2023. ápr. 24. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!