Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ország és vármegye bérletekkel...

Ország és vármegye bérletekkel kizárólag május elsejétől lehet utazni?

Figyelt kérdés

Már lehet kapni ország és vármegye bérleteket.

A kérdésem az lenne,hogy ezeket már lehet használni akár a pénteki naptól is vagy csak május elsejétől lesznek érvényesek?



2023. ápr. 25. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Május elsejétől.
2023. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Május 1-től, de ha beírtad volna, hogy szeretnél venni, nem is enged az előttre megvenni.
2023. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Már lehet kapni ország és vármegye bérleteket."

De csak május 1-i kezdőnappal lehet kapni.

Nem értem az emereket... Ha május 1-től érvényes valami, akkor miért akarják 27-én már használni? :D

2023. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból értem a kérdezőt, hogy a vármegye bérlet nem havi, hanem 30 napos bérlet. Az indulástól annyiban nem 30 napos bérletként funkcionál, hogy első alkalommal legkorábban 2023. május 1. naptól való érvényességgel váltható.

2023. május 1-től történő vásárlás esetén mód lesz a szokásos 30 napos bérletként használni; a vásárló megadhatja a kezdőnapot. Ha egy év múlva, 2024. április 25-én vásárolsz vármegye bérletet, akár a másnapot, 2024. április 26-át is megadhatod kezdőnapnak.


A májusi országos bérlet pedig május 1-től érvényes. Ha egy hagyományos havi bérletet veszel, az is a tárgyhó 1. napjától érvényes; ha előbb veszed, akkor is; nem is adhatsz meg kezdőnapot.

2023. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pénteken utazom haza vidékre aa hosszú hétvégére,szóval ha már akkor érvényes lenne,akkor nekem az is segítség lett volna
2023. ápr. 25. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

4-es nem kell kioktatni, nem vagyok hülye!

Ellentétben azokkal akik nem értik megy az az egyetlen egyszerű tőmondatot, hogy: Érvényes május 1-től.

2023. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!