Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Büntettek már meg tömegközleke...

Büntettek már meg tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
Hogy zajlott?
2023. ápr. 27. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Próbáltak, de igazolvány "nem volt nálam". Kérdeztem, hogy elhiszi-e bemondásra, mert a rendőrt nem várom meg. Kiegyeztünk abban, hogy akkor hazasétálok.
2023. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NTBS ***** válasza:
62%
Igen, egyszer.
2023. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, háromszor, abból egyszer kamu adatokat diktáltam be, kétszer a helyszínen perkáltam. Annyit blicceltem már, hogy bőven megérte.
2023. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Budapesten kétszer, 9 év különbséggel, egyszer Szegeden és egyszer a Volánbuszon viszonylatigazolás hiányában. Az első pestinél vettem egy lejárt, de a bünti napján érvényes bérletet amiről lekaparták a sorszámot, ráírtam a sajátom és utólag bemutattam. Ez bár jogos volt, de nem ismerem el (másnaptól lett volna matrica a diákomon). A Volánbusznál megcsináltattam a viszonylatigazolást és utólag bemutattam. Jogos. A szegedit 2 napon belül a pótdíjirodában befizettem - ezt az egyet elismerem teljes mértékben, szándékosan nem kezeltem le a jegyet, így jártam, tök jogos volt. A második pestit nem ismerem el a körülmények miatt, megtámadtam, nem fogadták el, most várom hogy pereskedjenek ha akarnak (úgyse fognak, nincs erre pénze a BKK-nak).
2023. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer Szegeden jó ötletnek tűnt vasárnap délután az állomás felé sietve nem beállni a sorba jegyért, hát, elég drága lett az az út :)
2023. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer akartak, de elküldtem őket melegebb éghajlatra és leszálltam.


Mindig volt bérletem, abban az egy esetben is pont előtte nap járt le és mivel szar volt az egyetlen közelben lévő automata, így nem tudtam újat venni.

2023. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De ez nem jogosít fel arra, hogy bliccelj.

Ha van benned gerinc, rendezed a számlát egy héten belül!

2023. ápr. 27. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

#7 Nem jogosít fel, de pont leszarom. Ha a szolgáltató nem tudja biztosítani azt, hogy én jogszerűen megvásároljam a bérletemet akkor kénytelen leszek blicceléssel igénybe venni a szolgáltatást, mert nem fogom átsétálni a fél várost az ő hanyagságuk miatt, hiszen ők sem fizetik ki nekem az elveszített időt.


Ha ettől engem gerinctelennek nevez valami féreg azzal nem tudok mit kezdeni.

2023. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Lol, a magyar erkölcsök. Milyen csodásan meg tudja magyarázni mindenki, miért nem jogos a bünti, ha nincs valakinél bérlet/jegy.


Soha nem büntettek meg, húsz év alatt egyszer nem volt nálam a bérletem, megrántotta a vállát a kalauz és elengedett. De ha megbüntetett volna se szóltam volna egy kva szót sem.

2023. ápr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer fordult elő velünk Szegeden, hogy elfelejtettünk lyukasztani. Megmutattuk az ellenőrnek a pesti bérletet, és elfogadta, hogy valóban nem bliccelni akartunk.
2023. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!