Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedés Budapesten és...

Tömegközlekedés Budapesten és vonzáskörzetében?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas ebben a témában, és hiába néztem utána, nekem (vidékinek) túl bonyolult.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy aki szokott utazni ezen a szakaszon, vagy tudja, melyik a legkönnyebb/legrövidebb útvonal, annak nagyon megköszönném, ha segítene! Az sem baj, ha nem jár túl sok átszállással. Ez lesz az első nagyvárosi utazásom:)

Budapesten szállnék le a vonatról (mindegy, hogy Keleti vagy Nyugati pályaudvar). Innen hogyan, illetve mivel tudok eljutni Szigetszentmiklósra?



#Budapest #Szigetszentmiklós #Tömegkozlekedés
2023. máj. 2. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menetrend.hu

Szerintem elég szépen összeszedi a lehetőségeid.

2023. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Honnan érkezik a vonatod?
2023. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
menetrendek.hu*
2023. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam utánanézni, de sajnos nem igazán tudok belőle kijönni:((( Nyíregyháza-Debrecen felől érkezek.
2023. máj. 2. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszállsz Kőbánya-Kispesten, 151-es busszal a Csepeli átjáró megállóig, onnan H6 HÉV.


[link]

2023. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze Szigetszentmiklós elég nagy, ha beírod a pontos címet az útvonaltervezőbe, akkor lehet lesz optimálisabb útvonal.
2023. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szállj le Kőbánya-Kispesten, a 151-es vagy esetleg 148-as busszal utazz Csepel, Szent Imre térre, onnan meg igazából a Szigetszentmiklóson belüli célodtól függ, melyik busz jó.


Ezen kívül a város keleti részét lefedi a H6 HÉV is, erre a Csepeli átjáró vagy Baross utca megállókban leszállva tudsz felszállni ugy, hogy a Grassalkovich úton található Pesterzsébet felső állomáson szállsz fel rá.

2023. máj. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
ha csini lány vagy, én elmegyek érted,és elhozlak miklósra!
2023. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!