Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a metróra jó az...

Budapesten a metróra jó az automatából vett vonaljegy, igaz?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, bocsánat h túl egyértelmű lenne. Ha igen, akkor hol kell érvényesíteni? Az állomáson?

2023. máj. 6. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, jó rá. Még fent, a mozgólépcsők előtt vannak a jegyérvényesítő készülékek.
2023. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze :) a metró előtt vannak kapuk, ott be tudod helyezni és egy kis hanggal és pecséttel érvényesíti neked :)
2023. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ui: amúgy bármire jó :) egyedül a hajókkal nem vagyok tisztában, de lehet arra is :) és villamoson /buszon / trolin vannak kis ki állások ahol tudod érvényesíteni ugyan így :) lehet bkk appon ( lehet változott a neve ) is venni jegyet, akkor pedig a qr kódot kell leolvasni vagy az állomáson ( metró ) vagy a busz / troli/ Vili oldalán vagy ( sajnos nem mindig van kívül fel ragasztva a kod ) , belul, általában álló helyen vagy oszlopokon :)
2023. máj. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ, BKK-s busszal utaztam már, metróval még nem, ezért merült fel ez a kérdés, Pesten szállok át és metróval a legegyszerűbb eljutnom
2023. máj. 6. 06:06
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Én is vidéki vagyok, de a gugli működik.

2023. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!