Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért olyan ócska leolvasókat...

Miért olyan ócska leolvasókat vettek a buszokra, hogy nem olvas le egy bérletet sem?

Figyelt kérdés
Habár nincs újfajta fillérb bérletem, de sokszor látom mennyit szenvednek vele. Ha papír, ha alkalmazásban van, akkor sem olvassa le.
2023. máj. 10. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ez a kérdés bennem is felmerült már. Nekem megyebérletem van és SOHA nem tudom leolvasni. Eleinte még sikerülhetett, de most már eljutottam odáig, hogy egyáltalán nem olvassa be.



Tök gáz, főleg mert vártam rá nagyon, elvégre ez relatíve megkönnyítené a sofőr dolgát, az utas meg végre a 21. században érezhetné magát, de nyilván nem működik (ez sem).

2023. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Kb ugyanannyira működik, mint a Sparban az önki kassza után a blokkleolvasós kiengedés. Összejön, de nem tudhatod, hogy 3 vagy 30 másodpercig állsz majd ott és szerencsétlenkedsz.

Én nem panaszkodom, tök jó kezdeményezés az egységes bérlet, ez a legkevesebb.

2023. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Eddig még nem láttam, hogy bárkinek is sikerült volna leolvasni. Tegnap is mondta inkább a buszsofőr, hogy hagyják a francba, különben itt leszünk reggelig.
2023. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig több mint 20 alkalommal használtam kb. 5 másodperc alatt sikerült mindig beolvasni. Piros csíkba kell helyezni a kódot kb. 15 cm távolságból.
2023. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az elején mindig túl közel tartottam, aztán megtanultam az ideális távolságot, a lézer teljes szélességében lássa a kódot
2023. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen értelmes dolgokra sose ad ki pénzt a kormány.
2023. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ha a legmodernebb eszközöket szereltek volna fel, akkor nem maradt volna pénz a projektbol és nem lett volna mit eltenni...
2023. júl. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így még ugye van látszat...vannak "okosleolvasók", feltehetően valami külföldön már 20 éve leselejtezett cucc megvásárolva aprópénzért, s informatikusok által megtervezett programmal rátelepitve meg is lett oldva a probléma...szerintem papíron minimum 10.000x drágabban, mint amennyibe valóban került.
2023. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!