Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemzetközi jegypénztárnál a...

Nemzetközi jegypénztárnál a nyugatiban tudok venni jegyet Párizsba?

Figyelt kérdés
Előre is meg lehet venni? Euróban lehet fizetni? A visszautat, pl. 1 hétre visszaútra meg lehet egyidejűleg venni a nyugatiban?

#jegy #utazás #vonat #pénz #Nemzetközi jegypénztás
2023. máj. 15. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Siófokon tudtam venni Münchenbe 30 évvel ezelőtt, akkor szerintem a Nyugatiból sem lesz gond vele.
2023. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Előzetes online jegyvásárlásra is van lehetőség a MÁV-START honlapján keresztül. Az árak euróban vannak megadva, és euróban is lehet fizetni. A visszautazás jegyét általában a kiutazással egyidejűleg lehet megvásárolni, de ha a kiutazás és a visszautazás időpontjai ismertek, akkor azokat egyidejűleg is lehet foglalni és megvásárolni a jegypénztárban vagy online.
2023. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz, de hogy jól nem jársz vele, az biztos. Mindig érdemesebb az adott útvonalon szolgáltató vasúttársaságok honlapjain szétnézni, jelen esetben főleg az ÖBB, DB, SNCF jönnek szóba. Szinte biztosan jobb árat kapsz, mint a MÁV-nál, persze csak akkor, ha nem Budapest - Párizs jegyet veszel, hanem megbontod egy ár szempontból optimális ponton (pl Bécs, München, stb.)


Azt is vedd viszont figyelembe, hogy külön vásárolt jegyek esetén a csatlakozásmulasztással a második szakaszra vett jegyedet elbukod.

2023. máj. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Utolsó bizos,hogy az ÖBB nem drágább?(Ha forintba fizeted) akármennyiszer néztem Innsbruck olcsóbb volt a MÁV-nál. Ettől független én sem rajongok a MÁV-ért,de nem gondolnám,hogy drágább. Repjegyeknél is mindig a saját helyi társasága a legdrágább. Pl egy Párizs Air France
2023. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!