Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Amit a Máv applikációban...

Amit a Máv applikációban vettem vármegyebérlet az csak vonatra jó vagy buszra is?

Figyelt kérdés

Összezavarodtam.

Külön csak buszra hol tudok vásárolni? (Online)


2023. máj. 21. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volánbuszra is jó.
2023. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem ,mert nekem azt mondták, hogy a MÁV applikációban vegyem meg aztán most nézem, hogy ezen 2.osztályú kocsi van és én busszal szoktam utazni :||
2023. máj. 21. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó másodosztályú kocsiba ÉS buszra is, bárhol is vetted. Ami furcsa, hogy a BKK automatából is meg lehet venni, közben a BKK-ra nem érvényes.
2023. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ez tényleg furcsa, de nem pesti vagyok úgyhogy ez a "veszély" nem fenyeget csak mondták nekem hogy a MÁV applikációban vegyem, így is tettem aztán kicsit megijedtem mert rajta van h 2.kocsiosztály hogy lehet én vonatra vettem bérletet nem is buszra xd
2023. máj. 21. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Budapesten kívül érvényes a HÉV-ekre és a BKK buszokra.
2023. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

E-mail-ben is azt kaptam az igazoláson a sikeres vásárlásról, hogy " Utazása előtt kérjük tájékozódjon a menetrendről! Vágányzár esetén a vonatok menetrendje módosulhat."


Buszról nem ír semmit :||

2023. máj. 21. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

A vármegye és ország bérletek jók a MÁV-ra, Gysevre, Volánra és MÁV-HÉV-re. Ha nem hiszed és egyéb kérdésed van akkor az országbérlet oldalán tudsz tájékozódni. (Ne itt trollkodj)

[link]

2023. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én csak a volán buszt használom -.-

Nem vettem és nem is láttam még ilyen bérletet sőt vonattal sem szoktam és talán életemben 1x utaztam osztálykiránduláson, hévet pedig nem is láttam még.

Nem mindenki Pesten lakik, ahol ezek természetesek. -.- "

2023. máj. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!