Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a BKK ügyfélszolgálatán a...

Mi a BKK ügyfélszolgálatán a hívásvárakoztatás alatt a zene?

Figyelt kérdés
Pár hete hívtam a BKK-t, és nagyon megtetszett a zene. Már hívtam a számot újra, bevallom,a zene miatt, hogy Shazam-oljam,vagy felvegyem hangrögzítőre(a hangrögzítős megoldás nem is működik,mert nem fut egyszerre a két alkalmazás),de mondjuk mindegy is,mert azonnal kicsörgött és kapcsoltak, bármilyen napszakban hívtam őket.
2023. máj. 31. 12:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Sikerült megszereznem a zenét! Bár még korábban, június végén, csak még nem írtam ide le. Késő este vártam a buszt a megállóban és ott volt egy bkk automata. Egy "nagyon kulturált","értelmes" fiatalokból álló banda tagjai jegyvásárlás közben szétnyomkodták az autimatatz, gondolom benyomták rajta az ügyintéző kapcsolását,vagy valami ilyesmit,ha van rajta ilyen funkció. Lényeg a lényeg, hogy elindult a zene és fel tudtam venni belőle két (egy fél és egy 1 perces hosszúságú) jó minőségű anyagot. Kihalt volt a megálló, ők is leléptek, olyan,mitnha telefonon hívnám őket. Szóval sikersztori. :)
2023. júl. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!