Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Véletlenül a régi személyi...

Véletlenül a régi személyi számom került a bérletemre, hogy tudom igazolni, hogy az az enyém?

Figyelt kérdés
Nyomtatva van, úgyhogy kitörölni nem tudom. Mindig az előző havi bérletemet szoktam átadni, hogy azt másolják át és elfelejtettem, hogy már másik személyim van.

2023. jún. 7. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudod.
2023. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
2023. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is reklamálni akarok, csak arra gondoltam, hogy van-e valami mód arra, hogy igazoljam, hogy a jegyen lévő szám az a régi személyimben volt.
2023. jún. 7. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Sehogy nem tudod igazolni.

És ha tudnád is, nem érnél vele semmit, mert az a személyi már nem érvényes. Ha nálad is lenne, akkor sem fogadnák el.


Nem értem az embereket... 8-10 számot kell felírni egy cetlire helyesen havonta egyszer és ez sem megy nekik... menjél nyuszimotorral, azt talán nem szúrod el!

2023. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!