Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minél közelebb lakik valaki a...

Minél közelebb lakik valaki a munkahelyéhez (időben), annál jobbnak tartja a budapesti tömegközlekedést?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.


Nyilván minél közelebb lakik valaki, az idő rövidsége miatt annál kisebb az időbeli eltérés lehetősége is, már amennyiben van megfelelő járat.


Én 3 km-re lakom. Tömegközlekedéssel 25-30 perc, még át is kell szállnom. Gyalog 35-40 perc, kocsival meg 5-10. Külső kerület.


Korábban máshol laktam ahonnan 10-15 perc volt a belváros busszal, buszsávon, kocsival meg 30-40 a dugóban. Nyilván ott busszal mentem.

2023. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De én elhatároztam, hogy a távolsághoz kötöm a munkahely keresést, mert gyalog 1-2km nem gáz, sőt.
2023. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Budapesti tömegközlekedés a legjobb az országban, ennél már csak lejjebb van. De szerintem nincs kapcsolat a munkahely távolság és hogy ki szeret nem szereti a budapesti tömegközlekedést.
2023. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"legjobb az országban"


Jó hát ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy a budapesti jó, hanem azt, hogy az ország nagy részén kritikán aluli a közlekedés.

2023. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván van a kettő között összefüggés. Aki Újpest központban lakik és a Kökinél dolgozik, az azt látja, hogy milyen jó a budapesti tömegközlekedés, hisz átszállás nélkül, kevés idő alatt eljut az amúgy távoli munkahelyére. Aki viszont Csepel-Királyerdőben lakik, és a Füredi utcai lakótelepre jár dolgozni, az azt tapasztalja, hogy sok idő alatt négy átszállással jut csak el, egy kevésbé távoli helyre.
2023. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!