Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 3 napra mennék Spanyolországba...

3 napra mennék Spanyolországba egy rövidebb kiruccanásra, már megvan a jegy és a szállás is. De még sosem repültem. Nekem azt mondták, hogy a repülőtéren tudok venni olyan táskát ami az "ingyenes kézipoggyász" méretében van. Ez igaz ?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta ezt, de azóta másik kettő meg tagadta, hogy lenne ilyen.

Már szombaton indulok és még "nincsen táskám".

Nem terveztem nagyobb bőrönddel menni, mert elég lenne ez a 40*25*20as táska is.

De ezt ha minden igaz nem tudom megvenni a reptéren (?).

Valakinek ötlet ?

Köszönöm szépen!



2023. jún. 14. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
És ott mit teszel bele? Egy üres táskát fogsz vinni magaddal? A reptérre hogyan viszed ki a belevalót? Ráadásul 15x áron fogod megvenni. Ennyire életképtelen vagy, hogy tudod a felvihető méreteket és nem találsz otthon egy ennek megfelelő táskát vagy szatyrot?
2023. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen hátizsák csak van otthon. Régi iskolatáska stb.
2023. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy közeli kínaiban próbáltam mérőszalaggal méricskélni, de mindegyik nagyobb volt a megadottnál.

Sport táska kinézetűt akartam volna venni, mert abba talán jobban lehetne pakolni.

Ami nekem van otthon, abba 2 póló és egy nadrág + egy pulcsi lefoglalta a 80%át.

2023. jún. 14. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami eldugott faluban lakozol, ahol csak templom, kocsma és vegyesbolt van? Sok áruházláncban kaphatsz kifejezetten repülős kézipoggyász méretű kis bőröndöt, táskákat, meg folyadékos készleteket stb.

De ha nem akarsz költeni, akkor is egy szabócentid, akármilyen mérőeszközöd csak van és leméred a fellelhető táskáidat, hátizsákot, akármit.

2023. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pontosan 4es, 2 faluval arrébb kellett utazni ehhez a kínaihoz...

Egyébként 4 kocsma van, a többi stimmel, minden másból csak 1.

Egyébként pont ezt írtam, hogy a boltban is mérőszalaggal mértem a (leginkább sport)táskákat.

2023. jún. 14. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi táskát annyi helyen lehet kapni, csak nem az utolsó napokra kell hagyni a keresgélést, mert sokszor az ember csak azért sem találja a szükséges dolgot az utolsó pillanatban. Esetleg Decathlon nincs a környéken? Ott könnyedén kapnál egy pont ekkora sporttáskát. Vagy ha nem is Decathlon, akkor egy bármilyen sportfelszereléssel foglalkozó bolt, szerintem mindegyikben vannak ilyesmi táskák. De amúgy időszakosan szoktak Lidlben és Aldiban is mindenféle dolgok lenni, szóval szerintem összességében minden áruházba érdemes benézni, ha van a környéken.
2023. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.


Amikor elkezdtem írni a kommentemet, akkor még nem láttam a #5 válaszodat. Nincs egy nagyobb település a közeledben, ahol nem csak kínai van? Egy nagyobb város esetleg? Ott rögtön találnál.

2023. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a keresőbe, hogy "40*25*20-as táska", akkor fogsz találni nem is egyet. Még házhoz is szállítják.
2023. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Deichmannban vettem a legkisebb Nike-t, sok-sok éve kiszolgál repülőn és amúgy is. Ha nagyon-nagyon teletömöm, akkor az egyik mérete pár centivel nagyobb, mint szabadna, de nem akadékoskodnak és nem tömöm úgy meg.
2023. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell pont akkora legyen. Nem baj, ha nagyobb kicsit, csak ne pakold teljesen tele, hogy össze lehessen nyomni.
2023. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!