Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Siófokon az autóbusz állomás...

Siófokon az autóbusz állomás és a vasútállomas mennyire vannak távol egymástól?

Figyelt kérdés

Kecskemétről szeretnék busszal siófokra menni

És a busz az autóbusz állomáson tesz le

Utánna viszont átkéne szállnom a balatoni vonatra

Mennyire van messze a vasútállomás?


2023. jún. 25. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Google Maps.
2023. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy leszállsz a buszról, már látni is fogod a síneket. Pár száz méter. Csak azt nem értem, hogy ha be van kötve az interneted, akkor miért kell ezt megkérdezni, ha meg nincs bekötve, miért nem veszel elő egy telefonkönyvet és hívod fel vagy a vasútállomást, vagy az autóbuszállomást ezzel a kérdéssel?
2023. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Vigyázz, mert amikor hasonló kérdésre adtam ezt a választ majdnem letiltottak az oldalról... :D
2023. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
#3 Én úgy látom (második vagyok), hogy aki hülyeséget kérdez, az megérdemel egy kis cikizést. Én a leghülyébb kérdést is megválaszolom, tehát az infót megkapja, de mivel hülyeséget kérdezett, el kell tudjon viselni egy kis élcet. Ez az élet rendje. Panasza nem lehet, mert kapott választ, ha meg besértődik, az őt minősíti.
2023. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(És igen, ezt a hozzáállást még a saját gyerekemmel is gyakorlom.)
2023. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a busz 3 perccel a vonat indulása előtt tett le az autóbusz állomáson. Bár kicsit sietve, de elértem a vonatot.
2023. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nincs messze.
2023. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Aki #2-t lepontozta, főleg anélkül, hogy pontosabb választ adott volna, csak gratulálni tudok, hozzád is kár volt bekötni az internetet. Csicska.
2023. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közeli helyeken...
febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!