Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tatabányáról hogy, mivel...

Tatabányáról hogy, mivel lehetne a legegyszerűbben a Budapest Nyugati vasútállomáshoz menni? Innen nincs oda vonat. Csak metróval, villamossal lehet eljutni Budapesten belül oda úgy láttam.

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Remek megfigyelő vagy.


Budapest-Kelenföldön szállj le, onnan az M4 metróval utazz a Kálvin térig, majd az M3 metróval Újpest felé a Nyugati pályaudvarig.


De ha olyan vonatra pályázol, ami a Nyugatiból Kőbánya-Kispest érintésével közlekedik, akkor jobb, ha Kelenföldről Kőbánya-Kispestre az S36, G43 jelű vonatok valamelyikét választod.

2023. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűbben nem lehet odamenni? Nincs "közvetlen járat"? Vagy busszal valahogy? Csak ott meg nincsenek kiírva az "állomások" mint a vonaton, nem tudom hogy hol kéne leszállni.
2023. jún. 26. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs közvetlen járat. Metróval a legegyszerűbb, egyszer kell átszállni a Kálvin téren, ahogy 1-es is írta.

Hol nincsenek kiírva az "állomások", a metrón? Ki vannak írva, többször is. A Kálvin térnél be is mondja, hogy ott lehet átszállni az M3-as metróra. Ott Újpest irányába kell menni a Nyugatiig. Nem értem, ebben mi a bonyolult.

2023. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Közvetlenül Budapest Nyugatira melyik vonattal lehet menni? Gondoltam innen elmegyek oda vonattal, onnan meg elmennék a Budapest Nyugati vasútállomáshoz.
2023. jún. 27. 05:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél utazni a Nyugatiból, az nagy segítség lenne ha tudnánk.
2023. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Nyugatihoz szeretnék menni, boltokba.
2023. jún. 27. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Keletiből 73-as trolival a Nyugati pályaudvarig vagy 76-os trolival a Csanády utca/Lehel térig ha a WestEndbe mész.
2023. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#2 (kérdező): Budapest Nyugati és Budapest Nyugati vasútállomás ugyanaz a hely. Oda nem megy Tatabányáról közvetlen vonat. Több variációt írtunk már, hogy menjél.
2023. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Westenden kívül milyen nagyobb boltok ,bevásárlóközpont van ott?
2023. jún. 28. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nézelődve, nem célirányosan mész akkor, akár mehetsz a Kelenföldi állomással szemben lévő Etele plázába, vagy a Déli közelében lévő Mammutba is, nem kell a Nyugatiba elmenned.
2023. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!