Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megéri 10 darabos gyüjtőjegyet...

Megéri 10 darabos gyüjtőjegyet venni, ha évente csak párszor vagyok fent Pesten?

Figyelt kérdés
Ezek mennyi ideig érvényesek? Ha marad meg, fel tudom használni jövőre, vagy azután is?

2023. júl. 3. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A jegyek árának változása után 1 évig érvényes, tehát megéri.
2023. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Árváltozás után 1 év. 2013 óta nem változott az ár.
2023. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, megéri.
2023. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, bár most hogy a Volánbusz és a MÁV is árat emelt, nem zárható ki hogy a BKK is fog év végén, vagy jövő év elején.
2023. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a céged fizeti, akkor igen

Ha saját magadnak fizeted, akkor nem. Áll benne a pénzed. Ha ritkán jársz a nagyfaluban, akkor elkeveredik, összegyűröd, megkopik, stb. Tök feleslegesen őrizgeted.

2023. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

A BKK eddig nagyon azon volt, hogy a vonaljegy és a (minimum) havi bérletek ára ne változzon. Persze egy bizonyos ponton túl már nem lehet ezt fenntartani, de szerintem előbb lesz 3000Ft egy repülőtéri vonaljegy, mintsem (lényegesen) emelkedjen a fenti két termék ára.

2023. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Régen 900 volt a reptéri jegy XD

De már akkor is drágálltam.

2023. júl. 3. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
#6 eddig politikai okokból nem emeltek, mert akkor Karácsony lett volna a szemét, de most hogy az összes fideszes városban és már az állami helyközi közlekedésben is drágább a jegy mint Budapesten, erre rá tudják fogni. Vagy talán még a választást megvárják, de én borítékolom, hogy onnantól számítva egy éven belül emelkedni fog e két termék ára.
2023. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!