Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv appban vásárolt országbérl...

Máv appban vásárolt országbérletemet volán buszon miért nem sikerül beolvasni?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban az appban vásároltam bérletet (telekomosoknak 2.000 forintos kedvezmény volt erre a hónapra) azonban a buszokon akárhányszor szeretném beolvastatni azt írja ki, hogy “ellenőrzés sikertelen”. Mikor vonaton utazom a kalauzok minden probléma nélkül le tudják csippantani, csak a buszon áll fenn ez a probléma. Félek, hogy egyszer kifogok egy kevésbé jófej buszsofőrt/ ellenőrt a buszon és problémám lehet belőle. Mit tudnék tenni? Esetleg van valami igazolás, vagy ilyesmi? Vagy ez nem egyéni probléma lehet?

2023. júl. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a bérlet hibája, hanem a leolvasó készülékeké. Nagyon problémásan működnek az utóbbi időben. Én júniusban vettem és eleinte semmi probléma nem volt, flottul működött, mindig azonnal sikerült leolvasni. Az érvényesség végefelé viszont egyre nehezebben vették be. Ezek szerint 1 hét elég volt innen a teljes összeomlásig. Appos bérlet, a kód kopása nem játszik.
2023. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:), de úgy érzékelem, hogy csak az enyémet nem akarja bevenni a többi felszálló utasnak nincs problémája a leolvasással, ezért aggódom leginkább.. :/ Az elmúlt hónapot is végigszenvedtem vele, mert akkor meg volános pénztárban vettem, ott a kopással volt probléma..
2023. júl. 9. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jelezd a MÁV ügyfélszolgálatán. El tudom képzelni, hogy informatikai hiba miatt nem ment át a bérleted adatai a Volánbusz rendszerébe.
2023. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!