Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv alkalmazásban hogy kell...

Máv alkalmazásban hogy kell jegyet venni átszállásos vonatra?

Figyelt kérdés
Keletiből indul a vonat, le kell szállnom egy állomason, és ott felszállni 30 perc múlva egy másik vonatra, amivel 1 megállót kell mennem a célállomásig. Írja is az alkalmazás, hogy 1 àtszállás. Ha megveszem így a jegyet, akkor az érvényes lesz arra a vonatra is amelyikre majd àtszállok? Vagy külön kell vennem egy jegyet a pesti vonatra addig ahol átszàllok, és külön még egyet arra amelyikkel majd hazajövök?
2023. júl. 17. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érvényes lesz a jegy mindkét vonatra. Vasúton nem kell átszállásonként külön jegy.
2023. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érvényes lesz. Ha az induló és a végállomást ütöd be az appban, akkor végig az egész utadra fog jegyet adni.
2023. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Azt hogy lehetne megoldani, hogy helyjegyes vonatra egymàs mellé szóljon a jegyünk haverommal? én alkalmazásban venném, ő automatából. Egyébként automatából hogy lehet egyàltalàn megvenni úgy, hogy átszàllásos vonatra is jó legyen? Meg az egész automata felükete el lett b*szva szerintem, mert tegnap amikor néztem az automatan a jegyet, nem úgy volt mint pár hónapja, hogy beírom a célállomást, most nem is engedi, hanem beírom a vàros kezdőbetűjét, és megyét dob ki. Kisebb vàrosokat meg se tudtam így találni, de pl győrt sem. Próbàltam azt, hogy az induló vonatok közül kiválasztom, de nem is mutatta amivel mentem.
2023. júl. 19. 02:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így sehogy. Egyszerre vegyetek 2 főre helyjegyet és akkor adja egymás mellé.

Automatában is ugyanúgy kell venni az átszállásos vonatra. A kezdő állomás és a célállomás beütöd és ha átszállásal lehet csak eljutni, akkor átszállással fogja adni a jegyet végig a vélállomásog.

Ha csak a megyék voltak a listában, akkor a megyebérlet vásárlás menüben voltál. 🤷‍♂️

2023. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!