Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A38 Hajótól Kelenföld vasútáll...

A38 Hajótól Kelenföld vasútállomásig hogyan jutok el?

Figyelt kérdés
Nagyon távoliak a tömegközlekedési megállók az A38tól és segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudnék a legegyszerűbben eljutni Kelenföldig. Taxira gondoltam de nincs még tapasztalatom benne, hogy működik? Előre megtudom rendelni adott időpontra? Köszi a segítséget előre is :)!

2023. júl. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon távoliak a tömegközlekedési megállók"


Konkrétan 400 méterre van a 4-6-os megállója...

2023. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod rendelni, igen. Felhívod őket és azt mondod, jó napot kívánok, ide és és ekkorra szeretnék egy kocsit rendelni. Vagy úgy is lehet, hogy mikor végzel, akkor hívsz taxit, de akkor esetleg várnod kell.


Mondjuk szerintem nem extra sok gyaloglás a legközelebbi megálló, de tudom, hogy mindenkinek más a sok. Ha haverokkal leszel, lehet, hogy együtt lesétáljátok.

2023. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda ? Egyrészt a 153 és 154 buszoknak van néhány száz méteren belül az A38-ról elnevezett megállójuk, egy negyed kilencig közvetlen kapcsolatot jelent a pályaudvar felé. Utána meg a 4 6 villamosok budai végállomásáig utazva és az M4 metróra szállva pillanatok alatt Kelenföld állomáson vagy.
2023. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Talán rosszul fogalmaztam mivel valóban nem távoliak csak macerásnak tűntek az átszállások, építkezések miatt nem áll meg miatt és kicsit félős is vagyok és lehet így kell majd hazajutnom este 10-11 környékén egyedül :D
2023. júl. 20. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd a Bolt appot, hívsz egyet, ki is fizetheted azonnal, megkapod a rendszámát, bepattansz, utazol, megérkezel, kipattansz, nulla kontakt
2023. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ, mennyi cuccod van meg mennyi az ingerküszöböd a gyaloglásra, én az A38-tól simán elsétálnék az 1-es villamos Infopark megállójáig, az meg átszállás nélkül elvisz Kelenföldre. Ha éjszaka van, akkor meg az éjszakai buszokat kéne megnézni. A legegyszerűbb és a legdrágább nyilván a taxi, 06 1 222 2222 a főtaxi.
2023. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!