Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Helyjegy váltása nélkül hogy...

Helyjegy váltása nélkül hogy tudjok eljutni Budapest Keletiből Sátoraljaújhelyre, majd délutáni órákban vissza?

Figyelt kérdés
Kb 8-9 felé indulnék Sátoraljaújhelyre, visszafelé (másnap) 16/17 felé indulnék.

2023. aug. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Máv kereső megmondja, csak válaszd ki a "helybiztosítás nélkül" opciót.
2023. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meggondolnám, így 3,5 óra helyett kb. 5 óra lesz az utad.
2023. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 van akinek fontosabb az ár az időnél. Júniuban amikor nem volt még jó az IC-re az országbérlet én is inkább az IR-el mentem Debrecenből Budapestre, ami Ceglédig ment, onnan zónázóval tovább. Másfél órával hosszabb volt így az út, de legalább mindkét vonaton volt légkondi és nem kellett akkor még teljes jegyárat fizetni. Most a 950 Ft felár még beleférne, csak lutri hogy van-e légkondi (egy hónapja beszoptam), ezért maradok inkább a hosszabb átszállásos verziónál.
2023. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Füzesabonyig Agria Interrégió vonattal, onnan személyvonattal Miskolc-Tiszaiba, onnan IC vagy szemeky Szerencsen át Sattarattára.


Vigyázz, mert Füzesabonyban nem mindig jön össze a csatlakozás .

2023. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!