Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vármegye bérlettel oda...

A vármegye bérlettel oda utazhatok ahová akarok és annyiszor amennyiszer akarok? Persze megyén belül.

Figyelt kérdés

Ma vettem először ilyen bérletet és nem ismerem a határait. Eddig olcsóbb volt nekem mindig alkalmi jegyet venni, de drágultak az árak így kénytelen voltam ilyet venni. Korábban még nem érte volna meg nekem a bérlet mert annyiszor nem használom a buszt hogy olcsóbb legyen.


Azért jön ez a kérdés mert néha feljárok Miskolcra és az általában egy kicsit drágább jegy mint amit naponta használok. Így hogy végre a kérdezni valómra is kitérjek.


Nincs mennyiséghez vagy távolsághoz kötve hogy hogyan és hányszor használom a bérletet amíg megyén belül használom. Igaz?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#bérlet #tömegközlekedés #vármegye #Borsod Abaúj Zemplén vármegye
2023. aug. 4. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a bérlet lényege, hogy az érvényességi idején és területén (itt az adott megyén) belül annyit utazol, amennyit akarsz.
2023. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A vármegye bérlet arra szolgál, hogy az utazási kedvet serkentse valamint a munkába járást könnyítse.
2023. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Akárhányszor használhatod a megyén belül. De IC-kre és helyi járatokra nem érvényes.


[link]

2023. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiányossága a helyijáratok, bár alakul, Érden is vasárnaptól két járat kivételével a helyijáratok csatlakoznak a helyközi tarifarendszerbe, azaz jó lesz rájuk a vármegyebérlet. Szóval lassan de biztosan haladunk. De helyközi járatokra a feláras vonatok kivételével mind érvényes.
2023. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!