Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem tudja érvényesíteni...

Meskenye kérdése:

Miért nem tudja érvényesíteni az országbérletem a gép?

Figyelt kérdés
Csongrádon a buszállomáson vettem országbérleltet. Meglepődtem, mert amit ott kaptam, az fele akkor mint a hagyományos országbérlet és az a vonalkód is picike. Akkor nem foglalkoztam vele, viszont eddig ahányszor használtam, sose tudta beolvasni. Az egyik járatok a sofőr konkrét idegbeteg lett. Mikor elvette, ő is meglepődött, hogy nem olyan hagyományos, illetve próbálta ő is beolvasni de nem sikerült. Az országbérlettel van a probléma vagy pusztán azokkal a kis gépekkel? Május óta minden hónapban vettem, mindig sikerült leolvasni.

2023. aug. 20. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A gépekkel van a gond, meg azzal, hogy 100 különféle rendszer adja ki, mind a saját formátumában, aztán ember legyen a talpán aki mindet felismeri. A gépnek fel kéne, ha olyan formátumú kódot nyom rá amit ismer, láttam én már pdf417-et, 2D vonalkódot, azokat kezeli, de el tudom képzelni hogy van olyan rendszer ami QR-t nyom, azt meg nem biztos hogy ismeri.
2023. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!