Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Kecskemét - Kiskunfélegyháza - Külsőhalas InterRégióról?

Figyelt kérdés
Szerintem a fecske inga sokkal jobb mint a nevetséges 416-os dízel csotrogány. Gyorsabb, és kényelmesebb (nálam)

2023. aug. 28. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Na akkor elintézem hogy hegesszék rád a fecske ajtaját és éljél benne. Hagyunk egy kis nyílást, ahol be tudja adni a futár a kaját.
2023. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
InterRégiónak kicsit rövid, de mivel a Kiskunhalas-Jánoshalma szakaszon vágányzár van, így célszerűbb a villamosított vonalon villanymozdony vontatta szerelvényt kiadni, amiből ráadásul több is lehet tartalékban, mint Uzsgyiból, amire máshol is szükség lehet.
2023. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Privátot kaptam:

"Mekkora egy paraszt vagy te seggfej, remélem a futár serpenyővel vág képbe. Elme Fogyatékos"

Az utolsó két szót aláírásnak vettem :)

2023. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Hát nem én kezdtem

2. Normálisan illene válaszolni

3. Senkiről sem írtam rossz csúnya kifejező véleményt.


Szerinted a #2-nek mondanám hogy miért rövid? Rövid neked a...

2023. aug. 28. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
69 kilométerről beszélünk (a Kiskunfélegyháza-Külsőhalas csak 44 km), a megyén belül közlekedik, így elég távol van a név által sugallt régiókat összekötő vonattól. Inkább csak simán személyvonatnak nevezném.
2023. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A srác egy elvakult vasútbúza. Nem fogunk tudni neki jót válaszolni! Még akkor sem ha lediktálná mit szeretne hallani és felolvasnánk neki kellemes búgó hangon. Uzsgy fúj, hugyos Bhv OK. Ennyire egysezrű a gyerek. Kellene egy barátnő minél előbb!!
2023. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Személyvonatnak bár tényleg jobb lenne mint IR, Gyorsabb mint volt elődje a 416. De kényelmesebb mint a 416


#6 Neked meg egy Pszichológus inkább. Miért nem jelentkezel? Egyébként az nem az a BHV amire te gondolsz, mit értesz abból hogy semmi jót? Te hozzád se szólt senki, ha nem tetszik akkor nem kell itt lenni 😂

2023. aug. 28. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Akinek a Kuhár a keresztapja az inkább hallgasson!
2023. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😂😂
2023. aug. 29. 01:04
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 as még mindig élsz? :D
ápr. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!