Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam az iratainat, kihez...

Elhagytam az iratainat, kihez fordulhatnék segítségűl?

Figyelt kérdés
Penteken elhagytam az osszes iratonat az egyik bkv buszon. A garazst felhivtuk a soforokkel beszeltunk es a rendszerbe is megnezettuk. Eltuntek az irataim. (Mivel a garazsban sincs igy a talalt targyakra sem fogjak leadni) ilyenkor mi a teendo?://

2023. aug. 28. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Csak az iratok? Lakáskulcs, bankkártya, telefon megmaradt?
2023. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bejelented a rendőrségen, hogy elvesztek. Ők adnak igazolást és megmondják, hova menjél. Szerintem az ügyfélszolgálaton kell majd kezdened.
2023. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit is tehet, aki elveszítette valamijét a BKV járatainak egyikén?


Írjon e-mailt a talalttargy@bkv.hu e-mail címre, amiben minél részletesebben leírja a keresett tárgyat, valamint az elhagyás lehető legpontosabb idejét és a viszonylatszámot. Pl. 2023. július 14-én pénteken 13.00 óra körül a 74-es trolin maradt az esőkabátom, amely XY márkájú és rózsaszín alapon zöld békás.


Ezt követően várnia kell néhány napot (erről a beérkezést követően automatikus válaszban is tájékoztatjuk), mert időbe telik, amíg a telephelyről beszállítják hozzánk a keresett tárgyat, és természetesen a nyilvántartásba vétele sem maradhat el. Kollégáink a következő heti beszállításokat is megvárják a válaszadással – tapasztalataink szerint így tudunk biztos választ adni.

Ha azt a választ kapja, hogy nálunk van a keresett tárgy, személyesen tud befáradni érte (Ön vagy meghatalmazottja), és miután hitelt érdemlően igazolta a személyazonosságát és (még látatlanul!) egyértelműen beazonosította a keresett tárgyat, a kezelési költség megfizetését követően (a mindenkori, elővételben megváltott vonaljegy ára) távozhat is visszakapott tulajdonával. Csak készpénzes fizetési mód lehetséges. Felhívjuk figyelmét, hogy a keresett tárgyat részletesen le kell tudnia írni.


Az azonosításról: fényképpel ellátott hivatalos okmányt tudunk csak elfogadni; amennyiben ez nem áll rendelkezésére (pl. azért, mert elhagyta, és nálunk van), anyakönyvi kivonatával tudja bizonyítani személyazonosságát. Nem vagyunk hatóság, így az épp nálunk levő fényképes okmányai alapján nem áll módunkban azonosítani Önt!


Elérhetőségeink:

E-mail címünk: talalttargy@bkv.hu

Címünk: Budapest VII. kerület Akácfa utca 18.



További információk:

[link]

2023. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!