Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A máv applikáció miért csak a...

A máv applikáció miért csak a mai vonatok késéseit engedi visszanézni? Van mód pl. a múlthetet látni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem később megyek ki, hanem esetleg nem tervezek olyan átszállással, ami IC, tehát nem vár csatlakozásra, és a rendszeres késés miatt esélytelen elérni.
2023. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hintalow ***** válasza:

Semmilyen cèg nem fog egy belső használatú adatbázis lètrehozásakor lefejleszteni az amúgy is fellèpő kösègek szemmel látható rèszèèrt pluszban egy publikus frontend kivezetèst csak úgy.

Ha nagyon nagy èrdeklődès/igèmy mutatkozik rá, akkor van esèly, hogy mondjuk fizetős szolgáltatáskènt megcsináljanak ilyet.

De gyanìtom ebben a tèmában sem èrtelmezhető mèretű igèny, sem fizetèsi hajlandóság nem található.

2023. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Éééérdekes... amikor a légitársaság azt mondja hogy 2-3 órával korábban menj ki a járathoz, hogy legyen időd a becsekkolásra, csomagfeladásra, stb azért nem ugat senki.

Bezzeg ha a mucsaröcsögei majomringató késik 10 percet, akkor azonnal 100 évre visszamenőleges adatbázisért kiáltotok.

25 évet húztam le a vasúton, volt idő amikor a késések vizsgálatával, indoklásával kellett foglalkoznom. Abból hogy látok +X percet egy vonatnál még én komoly tapasztalattal, rutinnal belsős ismeretekkel felvértezve sem tudtam levonni alapos következtetéseket. Meg kellett kérdezni a társszolgálatokat, mozdonyvezetőt, stb hogy kirajzolódjon a kép miért is volt a késés. Elég ha egy előre be nem jelentett iskoláscsoport beesik és a tanárnéni mindegyik kölköt ugyannál az ajtónál teszi fel egyenként. És persze nem a tanárnéni a hibás hanem a vasút ugye? A Balatonon saját szememmel láttam

Te egyetlen számadatból nem tudom hogyan tudnál messzemenő következtetéseket levonni.

Ha nagyon fontos hogy odaérj valahova, akkor indulj el korábban! Én is ezt tettem és teszem ma is pont a tapasztalataim miatt.

A kockzat minden utazási formában benne van. Akár vonattal, akár autóval vagy más tömegközlekedéssel utazol. Ezt a kockázatot bele kell számolni az utazásba.

2023. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!