Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen sürgős az egyes...

Miért ilyen sürgős az egyes vasútvonal Biatorbágy és Szárliget közötti szakaszának felújítása?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődik a vonal felújítása, és csak szombattól elérhetők a menetrendek. Az tudom, hogy fel kell újítani, csak kevés időt hagytak az utasoknak felkészülni rá.

2023. szept. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mire akarsz felkészülni cimbora?
2023. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Mert ez az ország legfontosabb és legforgalmasabb vasútvonala, ez biztosítja a kapcsolatot Budapest és Bécs között, Magyarország és Ausztria között, sőt Közép-Európa és DK-Európa között, és ha itt késnek a vonatok a rossz pályaállapotok miatt, akkor az őrült nagy nemzetgazdasági károkat okoz.


Nyilván nem 2 nap alatt romlott le a vasút állapota, de én örülök, hogy felújítják.

2023. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a vonalat már tervezte a MÁV hogy felújítja 2024 tavaszán...

Mivel egy ilyen forgalmas vasuti szaksz felújítását ugy kivitelezni nem egyszerű hogy azért közben a minnél kevesebb ideig essen ki a teljes vasúti közlekedés, nem egy egyszerű dolog.


De Jöttt Lázár elvtárs, és ő mindent is jobban tud mint a MÁV nál az ehez tényleg értő szakemberek, és kiadta útasításba az azonnali felújjítást, több vezetőt ki is rugott akik emiatt felszólaltak hogy Hááát ezt meg kell tervezni nem olyan mint egy istálót felújítnai stb...


Ha Lázár nem pofázott volna bele akkor gyakorlatilag vágányonként előre odahordott anyagokkal gyorsan és kis fenakadásokkal megoldotta volna a MÁV tavasszal.

De mivel Lázár mindenhez is ért, igy most kb 3-4 hónapig ott bizony nem fognak járni a vonatok.

Mivel a Volán jelezte hogy nincs elég busza és buszvezetője ahoz hogy az ottani vaúti utasszámot el tudja szállítani buszsal igy majd mindenki megoldja az utazást ahogy tudja...

Köszönjétek Lázár miniszter elvtársnak, az őt miniszternek kinevező Orbán Viktátornak, és végül a fidesz szavazóinak, hogy ilyen idiótákat szabadítottak ránk, mint amilyen ez a Lázár János elvtárs!

2023. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Telerakták vonatpótlókkal, csomó késés van... Konkrétan az útvonalon lakom.


Nem értem miért nem lehetett elkezdeni ezt nyáron, itt volt 3 hónap, mikor feleannyian használják a vonalakat...


Szerencsére itt van volán is, úgyhogy amíg ez a káosz van, én tuti inkább buszozom.

2023. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!