Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az igaz, hogy régen (2000-es...

Az igaz, hogy régen (2000-es évek előtt talán) volt a kelet-európai hálókocsis vonatokon minden ágyhoz éjjeliedény, amit egy falban lévő fakkba lehetetett rakni, ami elmosta?

Figyelt kérdés

Egy külföldi fórumon olvastam erről régebben, többen írták, hogy a 90-es években meg azelőtt az (ex)-szoci országokban olyan hálókocsis vonatok jártak, amiken minden ágyhoz járt egy bili pisilésre.


Amikor belepisiltél, akkor belerakhattad egy ilyen falba mélyesztett fakkba amiből kinyúlt egy kar, és így automatán kiöntötte belőle a pisit a sinekre, majd vízsugár kimosta.



2023. szept. 22. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam hason lóval. A vagon két végén volt WC, ami a vágányokra juttatta az anyagot
2023. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem terveztem volna úgy vonatot, hogy azt bármikor összehugyozhatják, meg ha utas lettem volna, akkor is inkább kimentem volna a kocsi végére.
2023. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vonatoztunk hálókocsis vonatokkal 80-as évek elejétől. Soha nem volt edény amibe pisilhettél. Minden vonatkocsinak volt saját wc-ja, ahová ki lehetett menni ha rájött az emberre. De a hálófülkében tuti nem hugyozott senki. Főleg ha 6 ágyasban aludtál, mert ha te csak 1 hálóhelyet vettél, a másik 5 hálóhelyet is eladták. Mi anno amikor csak ketten vagy hárman utaztunk, inkább megvettük a többit is ami a fülkében volt ( 4- vagy 6 ágyast) hogy idegen ne legyen a fülkében.
2023. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"amiből kinyúlt egy kar, és így automatán kiöntötte belőle a pisit a sinekre"

Aham... Nem a cartoon networkon láttad véletlenül?

2023. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Igen, ez egy Jetson Család-epizód lehetett. 😅

2023. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!