Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek rosszindulatú...

Szerintetek rosszindulatú voltam azért, mert csak azért átmentem egy másik kocsiba a vonaton, mert felszállt egy roma család? Még meg sem szólaltak, se amikor láttam, hogy a közelben ülnek le, inkább átmentem máshova.

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Neked érvényes jeggyel, nem helyjegyes vonaton bármikor jogod van átülni máshova, nekik meg szintén érvényes jeggyel, nem helyjegyes vonaton joguk van bármelyik szabad helyre leülni. Ennél felesleges tovább gondolni a dolgot.
2023. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Rasszista vagy! De megértelek, mert én is az vagyok.
2023. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez bizony rasszizmus, fiam. Majd elgondolkozol rajta, mikor egy fekete család miattad lép le a fülkéből undorodva.
2023. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
#3, ez minden vágyam :)
2023. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy rosszindulatú. Csak gyáva.
2023. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Jáj, rásszistákok, mé' kell szegínyromákokat utálni?
2023. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező nem utálja őket, hanem retteg tőlük.
2023. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy. 30 év múlva már fordítva fog megtörténni, majd akkor eszedbe jut ez a történet.
2023. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat. Rosszarcú, kellemetlen útitársak elől én is elülök. Nem kell látványosan utálkozni, csak lelépni. Ez se nem rasszizmus, se nem gyávaság. Jobb megelőzni a bajt, ha gyanús az útitárs, de ha csak ellenszenves, akkor se muszáj a képét néznem leszállásig. Fordítva se sértődöm meg, ha én nem vagyok szimpi, vagy csak náthás vagyok, más is megteheti, hogy lelép.
2023. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként megdöbbentő (előző vagyok), hogy egyesek ilyenen problémáznak.
2023. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!