Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Karácsony Gergely miért...

Karácsony Gergely miért emelte meg a vonaljegy árát ? Vajon a havi bérlet árát is megfogja emelni ? Azért lett sok busz első ajtós, mert Karácsonyék így spórolnak ellenőrökön ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony Gergő ezt tette? Hogy tudta ezt megtenni?
2023. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Karácsony Gergely milyen pozíciót tölt be a BKV Zrt.-nél?
2023. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
#2: a BKV Zrt-nek mi köze van a jegyárakhoz? Ha már kötekedünk...
2023. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
#3: a BKV Zrt. működteti Budapest közlekedését, rajta múlik, mennyire nyereséges vagy veszteséges, szóval elég sok múlik rajta abban a kérdésben, hogy kell-e a jegyárakat növelni.
2023. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tetszik, járj gyalog, vagy biciklivel. Mondjuk a biciklik ára kb 5x annyi, mint 20 éve, ez a BKV jegyről nem mondható el.
2023. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
A bérletek ára nem nőtt. Arra próbálnak ösztönözni, hogy ne a drága jegyet vedd meg, hanem a haviberletet. (ez nyilván a Budapesten átutazokra nem vonatkozik).
2023. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Huhú, làttad volna, mekkorákat emeltek a fideszes vezetésű városokban !!
2023. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Mert kell a pénz a prémiumokra.

"Nincs pénz", mégis 65 millió forint prémiumot osztott ki Karácsony a BKV és a BKK vezetőinek

Forrás: [link]

2023. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Budapestnek elege lett a tartós istvánból ezér nyert a karigeri de erre berágott a fidesz ezért nem ad pénzt budapestnek (ezzel zsarolják a budapestieket) plusz minden megdrágult mert kormány ilyen jól vezeti az országot ezért meg kellett emelni a jegyárakat. Szóval igazából a fidesz miatt drágult meg minden még a jegy is.
2023. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

Mert ugyanolyan hazug mint Orbán. Nem jó egyik se, csak másképp rossz. Megígérte, hogy a megválasztása után egy év múlva lesz klíma a 3-as metróban, azóta sincs. Azt ígérte hogy nem emeli az árakat, ahhoz képest a napijegyét elég hamar megemelte, ezzel a gyűjtőjegy felé terelve a népet, így nem ért el vele semmit, csak azt, hogy most az is megemelte.

Én megoldottam úgy, hogy augusztus 31.-én vettem 100 db jegyet. Igen, ennél 1500 Ft-al olcsóbban vehettem volna egy negyedéves bérletet, de az csak január első napjaiig lenne érvényes, míg a jegyeket egy évig felhasználhatom. Addig nem fog kitartani, de márciusig jó eséllyel igen, így nyerek két hónapot. Utána meg megyek gyalog vagy bliccelek. Attól hogy valami ára emelkedik valami miatt (például az élelmiszereké a takarmány ára miatt), nem kéne MINDENNEK követnie. Márpedig most ez van, minden ára emelkedik ami csak létezik, teljesen indokolatlanul. Ilyen a tömegközlekedési jegyek ára is, ugyanis az mindig is túlárazott volt a 90-es évek óta, mostanra ért oda, hogy reális áron volt a jegy, erre megemelték, hogy továbbra is irreális legyen. Nem is fogom gyakrabban használni a tömegközlekedést mint eddig, pedig hajlottam felé.

2023. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!