Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » M2 metro az most jár? mer bkk...

Hunor Teran kérdése:

M2 metro az most jár? mer bkk app valamit irt

Figyelt kérdés
M2 metroval szeretnek deli fele menni csak most ahogy neztem a bkk appot es azt mutatja hogy keleti x es pillango x az azt jelenti hogy ott nem all meg? vagy hogy metro potlos busszal kell menni?

2023. okt. 7. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja hogy nem működik a lift. Be van kapcsolva az akadálymentes keresés? Mert akkor azért X-eli ki. Nekem nem csinálja.
2023. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két megálló nem érhető el akadálymentesen. (Szóval a lift nem működik). Tervezett lezárás, csak október 28.-29.-én lesz, akkor lesz pótlóbusz az Örs vezér tere és a Puskás Ferenc stadion között.

Most nyugodtan utazhatsz végig metróval.

2023. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Keleti pályaudvar mondjuk amúgy sem érhető el akadálymentesen. Csak az aluljáró szintig van lift, így nem tudom miért veszik akadálymentesnek.

A Pillangó utcánál meg már megszokott hogy nem működik a lift az Örs vezér tere felé.

2023. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Az M2-es metró az Örs vezér tere és a Puskás Ferenc Stadion között nem közlekedik , a kimaradt szakaszon pótló autóbusszal utazhatnak.


Volt hiba ma.

2023. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de ez már bőven a kérdés kiírása után történt, és kb fél óra múlva helyre is állt a közlekedés.
2023. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem azt írja az applikáció, hogy "valami", hanem a konkrét problémát. Szerintem dolgozz egy kicsit a funkcionális analfabétaságodon.
2023. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!