Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha távolsági autóbuszon egy...

Ha távolsági autóbuszon egy bizonyos megállóig van alkalmas bérletem, de elalszok és véletlenül tovább fent maradok, megbüntetnek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Megbüntethetnek.
2023. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
meg
2023. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Elvileg megbüntethetnének ill. kifizettethetnék a útkülönbözetre szóló jegyet. Gyakorlatilag sem vonaton sem buszon nem szokták ezt tenni.
2023. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Velem elofordult mar.

Szep almokat es jo utat kivant es elnezest kert hogy felebresztett.

2023. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze.
2023. okt. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg, de ki? Nem tudom, hogy milyen gyakorisággal találkoztál eddig ellenőrökkel, de nekem három évtized alatt nem sikerült.

Inkább az lehet gond, ha nincs, akit megkérj, hogy vigyen haza valamilyen járművel egy idegen faluból, ahonnan csak órák múlva lesz vissza busz, vagy aznap már nem lesz, forgalom sincs, hogy stoppolj, és bevállalnád a gyaloglást, csak szinte minden faluban van legalább egy-két „gondos” gazda, aki kóborolni hagyja a kutyáját, és ezek nem fogadják szívesen a sétád.

2023. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!