Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Péntek hajnalban, melyik...

Péntek hajnalban, melyik atombiztos tömegközlekedési útvonalat ajánljátok Budapesten 6.00-kor induló repülőgéphez?

Figyelt kérdés

Soha nem ültem még 100E buszon, van mindig rajta hely, megbízható?


Először arra gondoltam, hogy M3 metróval elmegyek a Kökihez, onnan 200E, de a legelső M3 metró fél 5-kor indul csak Újpest Központtól. Ez elég késő.


Taxi nem.


Más ötlet?


2023. okt. 18. 21:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel a jövőben, végül ez lett:

- 4-6-os villamos a Harminckettesek teréig

- 5 perc séta a Kálvin térig

- 100E busz Ferihegyre


Ez kb. 1 óra volt.

2023. okt. 23. 10:29
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
nem hinném hogy az a párezer forintos taxis transzfer díj földhöz vágja az embert ha ennyire atombiztos kell...
2023. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
És jól sikerült az út?
2023. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#9: Hát nem tudom, valahogy kisebb nyűg bedobni a csomagokat a taxiba a ház előtt, jóval később, mint a buszra kellene kikocogni, majd kényelmesen kicuccolni a terminál kapujában. De nyilván van olyan, akihez különjáratos busz jár ugyanilyen feltételekkel. Semekkora nyűg...


#8

2023. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!