Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-keleti és Szombathely...

Budapest-keleti és Szombathely/Sopron közvetlen járat lesz még az életben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elkeseredve látom, hogy nőtt az egyébként sem kevés menetidő kb. 50 perccel, mert vagy Győrben vagy Tatabányán át kell szállni és végig néztem most október közepe van, de december elejéig ez így lesz..


Utána nem hoz ki több dátumot, amit előre meg lehet nézni.


Tudja valaki mi a gond, hogy ennyire hosszú ideig nincs IC közvetlen, átszállás nélkül?


Esetleg tudja valaki, hogy jövőre várható-e, hogy újra legyenek közvetlen járatok. Bár tudom eddig is kiszámíthatatlan volt, sokszor volt átszállás, késés, de ez most oda-vissza mindennapos hónapokig.


Köszönöm szépen előre is olyannak a válaszát, aki szokta járni ezt az útvonalat vagy tud válaszolni a kérdésemre.


Természetesen majd meg fogom kérdezni jegy vásárlásnál is jövőhéten. Már nyár óta nem utaztam és meglepett, hogy most akkor ez így lesz az évben.



2023. okt. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben van menetrendváltás, addig van feltöltve (hamarosan ki kéne jönnie az újnak).

Az 1-es vonalon október 27-től november 17-ig lesz teljes vágányzár, utána ismét egy vágányon lesz közlekedés - olyan információt találtam, hogy december 9-ig, de ez ugye a jelenlegi menetrend vége, szerintem még kb. egy hónapig vágányzár lesz.

A szombathelyi állomás átépítése elvileg november 2-ig tart.

[link]

2023. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te amúgy egyáltalán nem követed a híreket? Hetek óta a csapból is az 1-es vknali felújítás és vágányzár témája folyik...
2023. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Justinianus ***** válasza:
0%

"Bár tudom eddig is kiszámíthatatlan volt, sokszor volt átszállás, késés"

Akkor miért nem jársz már régen autóval, busszal?!?

2023. okt. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem jövőre helyre áll a rend, mert ez a plusz egy óra menetidő nem olyan jó.
2023. okt. 20. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kambodzsában voltál? Vagy hogyan nem jutott el a nagy vágányzár híre hozzád?

Decemberben menetrendváltás van, ezért nincs még a további dátumokra az adatbázisban vonat.

Menj át a Délibe, vagy Kelenföldre, onnan van 1 átszállásos megoldás. Azok a vonatok Székesfehérvár - Veszprém - Celldömölk vonalon mennek. November 2-ig Celdömölk - Sombathely között vonatpótló van, mert Sm-nél is vágányzár van. Viszon november 3-tól Budapest Délitől lesznek átszállás nélküli vonatok Szombathelyig.

2023. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, bár csak pár hónap múlva, de lesznek újra közvetlen vonatok
2023. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!