Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nagyon tahó dolog betolni a...

Nagyon tahó dolog betolni a bringám a vasútállomás épületébe ha nem tudom/akarom lekötni jegyvásárlás idejére?

Figyelt kérdés
Vagy mobilon meg tudom venni értelmesen?

2023. okt. 20. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Meg se próbáld
Miért ne
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Régen amikor még nem volt online vásárlási lehetősé és sokat túráztam akkor simán betöltam. Ha a román árusnak akinél van 3 tonnányi táska nem szólnak, akkor nekem se szóljanak.


Ma már könnyű megoldani, mert a MÁV appal könnyen lehet jegyet váltani

[link]

Csinálj egy utastípust ami te vagy és egy másikat ami kerékpár. Ha viszed a bringát, akkor a kerékpárt is pipáld be és adni fogja arra is a jegyet. A jegyek között külön jegyként lesz ott a kerékpáros jegy.

Vehetsz csak kerékpárjegyet is ha már van jegyed, bérleted.

Elővételben is lehet az appban jegyet venni. Meg hát útközben is hazafelé amikor látod hogy melyik vonatot fogod elérni a bicajjal, akkor arra meg tudod venni és nem kell vacakolni a pénztárnál.

Ugyanolyan jegyet ad a képernyőn mint a papíralapú. Kaller lecsipogtatja, öröm bódottá!

Ha nem szeretsz mobilozni, akkor a jegy.mav.hu-n tudsz online jegyet vásárolni.

2023. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Meg tudod venni mobilon,de amugy be is tolhatod nyugodtan
2023. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb állomáson nincs kategorikusan tiltva, de helyi korlátozások előfordulhatnak. Ezzel együtt ha nem épp egy mocsártúráról jössz meg a géppel, én semmi kivetnivalót nem látok benne
2023. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
persze simán betolhatod
2023. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!