Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az egyes vonal pótlóbuszaira...

Az egyes vonal pótlóbuszaira nem kell jegy?

Figyelt kérdés
Látom, hogy egy csomóan semmit nem mutatnak fel felszálláskor, néhányan (főleg iskolás csitrik) nem is az első ajtónál szállnak fel.
2023. okt. 23. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell, az iskolás csitriknek viszont van szinte ingyen országbérlet, jól tudják hogy az összesnek az van.
2023. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha véletlenül nincs nála? Engem is simán megvágtak az ellenőrök ilyen koromban, ha otthon hagytam a bérletem. Sőt egyszer még a diákom otthonfelejtése miatt is megvágtak, miközben még teljesen gyereknek néztem ki.
2023. okt. 23. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik 1-es vonal, melyik város? Budapesten az 1-es vonalon nem kell az első ajtón szállni fel. Ha nincs nálad a bérleted vagy a diákod, utólag be tudod mutatni, és akkor csak kb. 1000 Ft kezelési költséget kell fizetned.
2023. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vasúti 1-es vonalról van szó, akkor ott viszont elvétve lehet kalauz, ő kérheti a jegyet, bérletet, a sofőrnek ez ott nem feladata, hogy ellenőrizze.
2023. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!