Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegediek! Ma lesz 19-es...

Szegediek! Ma lesz 19-es troli? (11.11.)

Figyelt kérdés
A Google térkép és a menetrendes alkalmazás szerint nincs, konkrétan távolsági buszt javasol nekem (+10-10 perc gyaloglást a megállóktól), de a hivatalos honlapon nem írják a változtatást. Olvastam arról cikkeket, hogy a 8asnál lesz változás (ami hasonló útvonalon jár), de engem a 19-es érdekelne

#Szeged #tömegközlekedés #SZKT #Szeged közeledési társaság #19-es troli
nov. 11. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Google

Szeged troli menetrend

szkt.hu

19

Menetrend

Érvényesség / Validity: 2023. 09. 01. -

Hétvégéken és ünnepnapokon

Minden órában 20 percenként


Mi a kérdés?

nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nálad a kínai Google van bekötve , de nálam írja a 19-es indulásait.
nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben ugyanezt csinálja, az Istenért nem akart tervezni az 5-ös busszal, csak villamos+séta, meg valami átszállásos ajánlatot adott. Csak akkor dobta ki amikor már a megállójában álltam (azaz eleinte 0 séta) és mindjárt jött.
nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a menetrend.app nevű alkalmazást. Én azt szoktam Szegeden használni, és jobb szerintem mint a Google Maps erre a célra.
nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: igen, pontosan abban az alkalmazásban is ugyanolyan hülyén tervezett, mint a google tervezője.


Az első válaszolót sem értem, tök világosan leírtam, hogy az szkt honlapján írja az indulást, nem ez volt a kérdés.

nov. 11. 13:23
 6/6 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy már rég nem aktuális a téma, de szegediként értem a Kérdező kérdésének lényegét. Az elmúlt napokban reggelente több napon is előfordult, hogy a Víztorony téri megállóban vártuk a 19-est, ami az szkt.hu oldal szerint rendes menetrend szerint közlekedett, nem írták, hogy bármi fennakadás lett volna, és a megálló digitális menetrendje szerint is közlekednie kellett volna. Mégsem jött/indult a 19-es troli. Pár nap után hozzászoktunk, hogy hát jó, ma is hiába várjuk, majd megyünk a 10-essel, aztán átszállunk, gyalogolunk az úti célunkhoz. Néha látom a városban, hogy azért még létezik a 19-es járat. :D
nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!