Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vármegye bérletet hogy tudom...

Vármegye bérletet hogy tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Nincs a telefonom net így nem tudom a bérletet felmutatni a buszon.

Otthon van WiFi letudnám tölteni de nem találom az applikácioban hol lehet letölteni még otthon WiFivel.

Emailben számlát és igazolást kaptam a bérletet nem küldték hogy onnan töltsem le.


nov. 20. 06:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet letölteni. Ha nincs mobilneted, akkor vegyél bérletet pénztárban.
nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell letölteni. Ha nincs neted, akkor is ugyanúgy megnyitod a MÁV appot és ott lesz a jegyeid között.
nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1

Köszi jó arc vagy de nincs pénztár ahol én felszállok


Meg minek is vennék mikor VAN csak netem nincs ami megnyitna


#2

De nem tölt be az oldal hogy megnyissam net nélkül

Csak "tölt"

nov. 20. 07:00
 4/26 A kérdező kommentje:

#2

Mármint az app nem tölt

Be csak írja h "adatok betöltése" de nem csinál semmit

Pedig elméletileg korlátlan!!! Netem van

Voltam is a Vodafone-nál

És közölték h nem tudnak mit csinálni...

nov. 20. 07:02
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig mennie kéne.

Kikapcsolod teljesen a netet, megnyitod a MÁV appot, ki fogja írni, hogy "Nincs internet-kapcsolat, így csak a jegyeket nézheti meg". Ezt leokézod, aztán bemész a jegyeid közé és ott kell lennie a bérletnek.

nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megjelenik a telefonodon az appban miután megvásároltad, akkor már le is van töltve.

Innentől nem kell netkapcsolat a megjelenítéséhez.

nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs interneted, akkor hogyan írogatsz ide?
nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Esélyes, hogy sehogy. A MÁV appnál előfordul, hogy levonja a pénzt, de jegyet nem ad. Maximum ilyen pár száz forintos jegyek vásárlására érdemes használni, azon nem bukhatsz sokat. Tanulj a saját hibádból, többet ne vegyél a MÁV appban bérletet!
nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

De most akkor nincs net a telefonodon vagy korlátlan neted van? Ha korlátlan neted van, de a telefonon nincs net, akkor a szolgáltató nem mondhatja, hogy ez van, mert csak beállítás kérdése lenne (feltételezem, ha maga a telefon működőképes).

Na de mi lenne amúgy ha csak simán csinálnál egy képernyőképet a jegyről? Akkor nem kell azon izgulni, hogy jaj vajon be fog-e jönni az app vagy nem.

nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

8-as nem kell a hangulatkeltés!

Nincs a MÁV appal semmi gond.

Ha van annyi net hogy meg tudja vásárolni rajta a jegyet, akkor le is töltődik és onnantól offline lehet mutogatni.

nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!