Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szlovén buszmenetrendeket...

Bab51 kérdése:

Szlovén buszmenetrendeket milyen oldalon lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Tervezek egy falujáró utazást Szlovéniába tömegközlekedéssel, és ehhez jó lenne tudni az aktuális buszmenetrendeket. A probléma az, hogy a Google maps azt írja, hogy nem rendelkezik aktuális menetrendinformációkkal, így lehet nem valós az amit ott látok.


Van esetleg bárkinek bármi ötlete, hogy honnan tudnék biztos infót szerezni?


Köszönöm!



dec. 5. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Követem a kérdést.
dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Vonatokhoz:

[link]

dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezed a szomszéd nénit. Balkáni szláv parasztok, szerinted ott van erre app, vagy ha lenne, nem csak szlovénul lenne, hogy ne értsd? :D
dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
#1 Na ezen megint mi a péniszt lehet lepontozni, ha én nem írok ide valamit, akkor többet nem jön elő nekem a kérdés, és nem látom azt a választ ami engem is érdekel....
dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
5%
Szia. BudapestGO applikációban!
dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
#4: erre van a Figyelt kérdés funkció.
dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
19%
6, bekussolsz. 5 voltam
dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Könyvjelző...
dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm! Sokat segítettél már így is!

Egyetlen észrevétel, hogy a buszos oldalak amiket küldtél, azok nagyrészt csak Ljubljana környékére vonatkoznak ahogy néztem. Én itt kifejezetten arra gondoltam, hogy random falvak buszmegállóit is meg lehessen nézni, mint itthon a Menetrendek.hu-n, de lehet sokat várok el a Szlovén busztársaság(ok)tól.

dec. 8. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!