Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi volt a legdurvább, amit...

Mi volt a legdurvább, amit láttál tömegközlekedési járművön?

Figyelt kérdés
dec. 12. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Nyers ürülék
dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Minden nap utazott egy csöves a buszon, a haja egy csomóban volt mindennel is felitatva, húgyszag keringett körülötte több méteren, azt kellett szagolni.
dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Késett 1 percet.
dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

"Nyers ürülék" - hát főtt vagy sült kivitelben még nem láttam.


A legdurvább azonban az volt, amikor a lehető legelső ülésen ültem a villamoson, amikor elütött egy gyalogost. Én hívtam a mentőt, tűzoltót.

dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Középiskolából buszoztam haza 10-12 éve és volt ott tanév vége felé a nagy melegben egy bőszoknyás cigányasszony. Szomszéd városba jártam, 18km busszal naponta oda vissza. Sűrűn utazott ott. Az a nagy debella 3 fogú, ordibálós, izzadt, büdös, tarka szoknyás. Tipik buszozó cigó asszony aki ha használta a kapaszkodót akkor mindenki látta az izzadságot csepegni a hónaljkutyáról.

Egyszer hazafelé tartunk a 2 város közt. Nagyon fel volt pakolva. 4-5 nagy tömött szatyor, felmosó vödör meg a felmosó nyél meg csomó minden. Ott állt előttem egy üléssel a tömött buszon. Láttam rajta, hogy furán toporog, harapja a száját és folyton motyog, hogy "nem birom tovább nem birom tovább" majd ledobta a cucckat, felhúzta a szoknyát és telibe fosta a vödröt. A recsegős fing és a csobbanó fos hangja bele égett az agyamba. A látványró ne is beszéljünk. Nyitva voltak az ablakok és a huzat keresztül rántotta a fos szagot a buszon. Pár gyengébb lelkű elkezdett sokoltozni meg orditani, hogy álljon meg álljon meg. A sofőr erre tolt egy kövér féket és az eddig vödrön ülő emberünk előre bukva letérdelt, a vödör meg kiborúlt. Szerencsémre segget nem villantott de a kifolyt cucc és annak szaga miatt a maradék cirka 5 km-t én és sok másik gyalog tettük meg. Röhögve és öklendezve

dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Csöves, bőrig ázva aludt. Közben folyt az ülésre, majd a padlóra a trágya és a húgy.


És ezek után megkérdezik tőlem, hogy miért állok mindig, akár 10+ megállót is, és miért viselek, a nyári hőséget kivéve, mindig kesztyűt.

dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Menteközben kigyulladt a busz hátulja, én szóltam a sofőrnek hogy álljon meg ég a busz mert ő nem vette észre.

Szerencsére senki nem sérült meg.

dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Picit off, de témába vág!


Nincs meg valakinek az "Egy nap buszon." vagy valami hasonló című netes írás?

Egy srác írta le kiváló humorral, hogy milyen "jó" távolsági buszon utazni. Emlékszem volt benne egy leírás, amiben az öreglány hónaljszagát a rohadó fácántetem szagához hasonlította.

dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
A villamos közepén fetrengett egy csöves ezért a villamos nem tudott elindulni.
dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
5# Azta, ez nagyon durva sztori.
dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!