Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Batthyány téren az első...

A Batthyány téren az első vágányról indul HÉV?

Figyelt kérdés
Rengetegszer vagyok ott, és eddig még csak egyetlen egyszer volt HÉV az első vágányon...

dec. 14. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy szokott..
dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikor?
dec. 14. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ki van írva az állomáson, hogy mikor indul a következő hév.
dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritkán indulhat onnan, max. csúcsidőben. Én évente párszor járok csak arra, szerelvényt láttam már állni ott, de még nem indultam onnan, érkezni is csak egyszer érkeztem az elsőre, a Mikulás HÉV-vel.
dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én szökőévente egyszer szoktam látni, hogy onnan indulna hév, de persze, szokott. Mindig áll ott bent hév, de szerintem az tartalék vonat.
dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

A csepeli HÉV általába mindig az 1. vágányról indul a Borárosról, persze, hétköznap csúcsidőben a 2.-ra is érkeznek szerelvények.

Újabban gyakori a Borároson a biztber meghibásodás, emiatt néha fennakadások vannak a kötlekedésben, rosszabb esetben pótlóbuszozni kell.

dec. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csúcsidőben rendszeresen indul onnan is. Nem naponta, de sokszor járok arra, és ezt tapasztaltam.

#6 Ez hogy jön ide?

dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

-/4:18 6:37/6:43 6:58/7:04 7:08/7:14 8:40/- 8:49/8:51 8:54/- -/14:06 23:52/-


Ezek a tanítási napi menetrendi érkezések/indulások.

dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!