Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen arban mozig ez a...

Milyen arban mozig ez a kerekpar? Muddyfox anarchy 500?

Figyelt kérdés

dec. 14. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keressük meg helyetted Google-ben? Mert neked is arra a 3 percre lenne szükséged, mint nekem pl, hogy megkeressem.
dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem talalom
dec. 14. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Direkt lemértem. 18 másodpercig tartott kikeresni. 18 másodperc alatt beírtam a nevét, első találat egy angol bolt volt, megnyitottam azt, illetve az árukeresőt. Árukereső nem töltött be, le van rohadva az oldal. A másik kiírva angol fontban az árat, ezt átfordítottam forintra és megkaptam a választ.


18 másodperc.

dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, elnézést kérek, hogy ilyen primitíven válaszoltam, de egyszerűen képtelen vagyok megérteni, miért nem egyszerűbb Google-ben rákeresni. Megkerestem neked. Ahogy látom, magyar találat nemigen van, és 300-330 ezer körüli árakon látom. Nagyon nem akarok több időt szentelni neki, de ha téged érdekel, úgysem úszod meg, bele kell mélyedni a témába, legalább 15-20 percet eltölteni vele, utánaolvasni, hogy ne essél csapdába.

Nekem az jött le itt pár perc alatt, hogy ez egy szebb napokat is megélt, jelenleg alsó kategóriás gyártó, aki ilyen low-budget bicikliket gyárt, tipikusan olyan kategóriát, amit a szupermarketek árulnak. Az ára is ezt sugallja. Ha ez tényleg ennyi újonnan, akkor szerintem hagyd is, inkább vegyél ennyiből valami használt, normálisabb márkájú biciklit, ami itthon is kapható.

dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem találod, mert ez a típus újonnan már nem kapható.

Amúgy van kerékpáros kategória is itt;)

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas

dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi
dec. 14. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!