Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyiket vezetnétek szívesebbe...

Melyiket vezetnétek szívesebben és miért: buszt, villamost, metrót, vonatot?

Figyelt kérdés
Nem csak az utazási komfort, hanem a vezetésük érdekelne, melyik nehéz, nem tetszik stb..
dec. 24. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Amelyiknél nem kell embereket hurcibálni. :)
dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt sajna mindegyiknél kell. :D
dec. 24. 15:46
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Pedig az tényleg tök jó amikor a rakomány nem pofázik be.

Metrót még nem vezettem, azt kipróbálnám.

Buszt nem szeretem, nagy és rohadtul figyelni kell hol van a 8 sarka. A kötött pálya sokkal jobb, nem kell centizni a peront.

dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
#1-3: Még metróvezetőt nem láttam, hogy az utasokkal kellett volna kommunikálni bármit is
dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: Ezt csak a 3-as írta...
dec. 24. 21:11
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes kérdés:

A buzt kipróbálnám, a metrót is, bár nehezen-,, vagy sehogyan sem tanulnám meg, a vonatot is kipróbálnám, de csak V63-V43-al.

Félelmetes lehet mindegyik így elsőre annak, aki 1* sem ült ilyenekben.

dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Engem az bizonytalanít el, hogy lehúznám az oldalát, sarkait, padkáznék vele a megállóban, autók között nehezen férne el stb..


A sínes járgányok e szempontból jobban tetszenek, csak ugye velük meg nem lehet bárhova menni...

dec. 24. 23:10
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha munkakört kellene választani, akkor vonatot, ha kihívást, alkalmi próbát, akkor buszt.
dec. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Buszt/villamos
febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Villamost, vonatot és metrót szívesen vezetnék, mert az kötött pályás és nem kell a random buszsávban elém hajtó autókra figyelni
febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!