Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi az ami elsőre eszedbe jut...

Mi az ami elsőre eszedbe jut a 24-es villamosról?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok.

dec. 28. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy valóban van-e ilyen, hogy 24-es villamos, vagy csak beugratós kérdés:D
dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos az jut eszembe, hogy 1991-ben súlyos baleset történt a 24-es villamossal:

[link]

[link]

Annak idején néhányszor jártam arrafelé, még sokáig látszódott az épület falán a helyreállítás nyoma.

dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MGéza ***** válasza:
Józsefvárosi pályaudvar- Keleti pályaudvar nr1 tranzit. Volt. Amíg fiatal voltam.
dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alex Fly ***** válasza:
100%
Sárga
dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azzal jártam úszni a kispesti uszodába, a volt barátnőmhöz a 18. kerbe és azzal jutok el a Budapest Parkba is, mert a Keleti környékén lakom :)

(A trollok kedvéért, az első két helyre természetesen átszállással a Nagyvárad téren.)

A legendás rossz hírét én is az urban legend kategóriába sorolnám. Tény, hogy általában nem az MTA rendes tagjai adják az utazóközönséget, de sosem láttam rajta komolyabb attrocitást, sőt, igazából semilyet.

dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!