Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok Újpestről a reptérr...

Hogy jutok Újpestről a reptérre, ha reggel 5:50-kor indul a gépem?

Figyelt kérdés

Taxi és magán transzfer kizárva.


Kérlek segítsetek tömegközlekedéssel hogy jutok oda.. 15 perc gyalog Újpest-Városkapu megálló tőlem, de nem tudom mikor lesz ott a metró, az első metró, hogy vajon azzal beérek-e.


dec. 28. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az 5.20-as kapuzárás a gyakorlatban azt jelenti, hogy 5.20-kor indul meg a sor a beszálláshoz. 5.00-5.10 között azért illene odaesni. És a secu+kapukeresés sem 20 perc, főleg, ha lassan sétálsz és a reptér végéről indul a géped. (Meg még ha duty free-be is akarsz menni...)


Nem értem, a taxi miért van kizárva?

dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"A securityre és mire megtalálod a kapudat számolhatsz 20 percet"

Még hajnalban amikor kevesen állnak sorban az ellenőrzésnél, akkor sem értem át sosem 20 perc alatt.

Ha a kérdező nem rutinos utazó, nem ismeri a repteret, nézegetni, keresgetni kell mindent, akkor inkább 50-60 az a 20.

dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12es annyiban téved, hogy hajnalban van az egyik legnagyobb tömeg. Csak Wizzair van 15-16 induló, plusz a többi légitársaság. 04:00-06:00 van a legnagyobb tömeg az utasbiztonságon.
dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: én nem ezt tapasztaltam. Hajnalban mindig 5 perc alatt átjutok a securityn.
dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Mennyire hajnalban? 5-kor elhiszem, hogy átjutsz, 4-kor, amikor gyakorlatilag minden nyit, és hirtelen több szekusor kell, mint előtte éjjel, akkor azért tud fejetlenség lenni.
dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4re érj ki
jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!