Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV alkalmazásban vásárolt...

MÁV alkalmazásban vásárolt bérletet nem érzékeli érvényesnek a Volános validátor?

Figyelt kérdés
A minap vettem kedvezményes megyebérletet a MÁV alkalmazásban, azonban egyik volánbuszos validátor sem fogadja el. A dátum stimmel, de a validátor soha nem fogadja el. Mi lehet a gond? Próbáltam más fényerő szinteket is használni a mobilomon, semmi nem segített

jan. 4. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Egy halom rendszer van összekötve, jó magyar módon... Nem ment át a bérleted adatai a Volánbusz rendszerébe. Gyakori hiba. Mi lesz itt március 1.-től amikor az új tarifarendszer minden eleme már ezt fogja használni...
jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

1-es: mi lenne? Előkotorjuk a szekrények aljáról a kéregjegyeket!! :D


Ha a buszon leolvassa a készülék és érvénytelennek találja, akkor nem kell vacakolni a fényerővel, mert a leolvasás sikeres. A bérlettel, vagy a rendszerrel van valami hiba.

Egészen biztosan jó bérletet vettél, jó a dátum, nap, hónap, év?!

Vonattal utazol? Ott a kalauz gépe érvényesnek találta? Esetleg menj oda egy random kalauzhoz vonat indulása előtt, hogy csekkolja le legyen szives a bérletedet!

jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, a dátum stimmel, 2024. 01.03.-02.02 áll rajta. Baranya is stimmel. És csak buszozok vele. Vonatozni szökőévente egyszer teliholdkor szoktam XD
jan. 4. 12:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha... ha minden buszon azt csinálja, hogy leolvassa de érvénytelenre fut, akkor a bérlet a "rossz" nem a leolvasók.
jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%
Az nem olyan, hogy a telefonnal kell beolvasni a busz kódját?
jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
Én, amióta bejött a vármegyebérlet, ezt használom. Az első időszakban volt némi probléma a leolvasással, de mostanában rendben működik.
jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek van rá esély hogy megjavul? Vagy ez a hónap offos?
jan. 5. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gép a buszon leolvassa, de érvénytelennek mondja, akkor valami gond van a bérleteddel. Ezt mi innen látatlanban nem tudjuk kitalálni hogy mi az. Menj be egy pénztárba és kérj segítséget. Fizetsz egy szolgáltatásért, úgyhogy jár a segítség is. Ráadásul ha valami rendszerhiba van, akkor a következő bérleted vásárlásánál is előjöhet, úgyhogy mindenképpen érdemes reklamálni, jelezni a problémát!

Majd írd le hogy mit sikerült intézni, kiváncsi vagyok.

jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy a validátor nem tudja beolvasni, vagy beolvassa, de azt írja ki rá, hogy érvénytelen. Ez nem volt egyértelmű a kérdésedben. A fényerővel vacakolás az első verzióra utal, az eddigi válaszok a másodikra.
jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Megnyitod az appban a bérletet és egyetlen egyet koppintasz a bérleten és felnyomja a fényerőt maximumra. Vagy ha elfordítod a telefont (és az elforgatás zárolása nincs bekapcsolva) akkor kirakj a a kódot a lehető legnagyobba és felnyomja maxra a fényerőt.

Így olvastad le és figyeld a validátort hogy mit ír ki!

Menj oda éppen parkoló buszhoz, kérd meg a sofőrbácsit hogy had olvastasd le a bérleted mert valami gond van vele. Próbáld meg több buszon is!

jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!