Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ferihegy repteret hogy lehet...

Ferihegy repteret hogy lehet megközelíteni vonattal?

Figyelt kérdés

Jól látom, hogy a Ferihegy megállónál, ha leszállok, még át kell mennem a sínek felett a gyalogos hídon és ott lesz a 200E megállója és az visz a 2-es terminálhoz?

A vasútállomáson van jegyautomata?

Vagy hol tudok jegyet venni? Nem Bp-ről mennék.

Sofőr árul jegyet?

Egyébként taxik nem szoktak állni a vasútállomásnál?



jan. 6. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az, ha veszel a BudapestGo applikációban. Három kattintás.
jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha déli irányból jössz, akkor nem kell átmenni a felüljárón, csak ki kell menni a megállóhoz. Taxi nem szokott ott lenni, a sofőr is árul jegyet (drágábban), de én is az applikációt javaslom.
jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2, Debrecen felől mennék.
jan. 6. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor amit írtam, a lényeg hogy nem a Nyugati felől jössz, akkor kellene átmenni a felüljárón.
jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Gyalog is gond nélkül elérhető a reptér, nem muszáj buszozni. Persze nem egy rövid séta, szóval ha sietni kell marad a busz.
jan. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A MÁV is árul ún. repülőtéri buszjegyet a 200E-re.

Az csak 300 Ft, tehát olcsóbb, mint egy sima vonaljegy:

[link]


Ezzel járnál a legjobban.

jan. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ezt megveheted előre pl. a debreceni vasútállomáson is. Nem kell Ferihegyen keresgélned az automatát.
jan. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem te az 1-es terminált nézhetted, ami nem üzemel. A 2-es terminál egy kb. 5 km-es séta és nincs is mindenhol kiépített járda, én az ellenségemnek sem javasolnám, hogy gyalog induljon neki a busz helyett.
jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!